Zasady zbierania i przechowywania danych osobowych, przez spółkę Bimart Marek Biczak , są zgodne z obowiązującymi obecnie przepisami w Polsce.

Bimart Marek Biczak szanuje Twoją prywatność. Niniejszy dokument zawiera informacje dotyczącą gromadzenia danych osobowych oraz sposobu ich wykorzystywania. Polityka prywatności dotyczy naturalniezdrowa.pl (zwanej dalej witryną, stroną internetową lub serwisem) należącej do Bimart Marek Biczak . Korzystając z tej strony, wyrażasz zgodę na przyjęte poniżej postanowienia.

Postanowienia ogólne

Twoje dane osobowe będą zbierane, przetwarzane i wykorzystywane przez Bimart Marek Biczak , w celu dostarczenia usług i produktów oraz do innych celów wymienionych w tym dokumencie. Wszelkie dane przekazywane do Bimart Marek Biczak muszą być prawdziwe i kompletne. Zobowiązujesz się poinformować nas o zmianie w Twoich danych personalnych.

Dane, które możemy gromadzić

Bimart Marek Biczak może gromadzić następujące dane:

Imię i nazwisko, nazwa firmy, numer firmy, adres, numer telefonu, e-mail;

Niezbędne informacje do przeprowadzenia transakcji z firmą Bimart Marek Biczak ( dane kart kredytowych/płatniczych);

Dane podawane podczas rejestracji w naszym serwisie ( imię i nazwisko, login, hasło, e-mail, strefa czasowa, język);

Informacje niezbędne do subskrypcji treści publikowanych w serwisie (imię, e-mail)

Informacje o Twoich odwiedzinach w naszym serwisie (np: geolokalizacja, czas i data, język, historii przeglądania, adresu IP, zapisu czynności dokonywanych na stronie) — dane te są gromadzone automatycznie;

Informacje o urządzeniach ( np: identyfikacji typu i rodzaju urządzenia, użyty system operacyjny, użyta przeglądarka internetowa, rodzaju wyświetlacza) — dane te, gromadzone są automatycznie;

Szczegóły i treść korespondencji między Tobą a Bimart Marek Biczak ;

Wykorzystanie gromadzonych danych

Bimart Marek Biczak może wykorzystać Twoje dane do:

Administracji strony internetowej;

Ulepszania serwisu w celu wygodniejszej obsługi (w tym personalizacji witryny pod Twoje wymagania);

Weryfikacji Twojego konta (weryfikacja taka, może dotyczyć tylko kont założonych w naszym serwisie);

Wysłania zakupionego produktu lub usługi;

Wysyłki rachunku lub faktury;

Zapisu informacji o płatnościach;

Wysłania do Ciebie korespondencji okolicznościowej lub informacji o produktach. Wysyłka tak może być realizowana za pomocą poczty lub firm kurierskich;

Powiadomienia o nowych produktach, które mogą być szczególnie interesujące dla Ciebie. Jeżeli, z jakiś powodu nie życzysz sobie otrzymywać takich treści, niezwłocznie powiadom nas o tym. Możesz do tego celu użyć formularza kontaktowego znajdującego się pod adresem .pl/kontakt lub adres e-mail: ;

Publikacji Twoich danych na stronie internetowej;

Przekazywanie, transfer a bezpieczeństwo danych

Zważywszy na międzynarodowy charakter spółkiBimart Marek Biczak może się zdarzyć,

że Twoje dane będą przekazane do przedstawicieli lub podwykonawców nie podlegających bezpośrednio pod Bimart Marek Biczak . Jeżeli jest to na terenie Europejskiego Obszaru Gospodarczego przedstawiciele lub podwykonawcy stosują własne, krajowe, regulacje dotyczące polityki prywatności. Przesyłając do nas dane wyrażasz zgodę na taki transfer.

Może się również zdarzyć, że podane przez Ciebie informacje mogą zostać przeniesione poza terytorium Europejskiego Obszaru Gospodarczego („EEG”) do krajów, które nie mają podobnych przepisów dotyczących ochrony danych. Przesyłając dane wyrażasz zgodę na taki transfer.

Pamiętaj, że wszelkie dane przesłane do publikacji, będą dostępne na całym świecie.

Bimart Marek Biczak zwraca szczególną uwagę aby zapewnić bezpieczeństwo powierzonych danych osobowych. Jednakże nie możemy zagwarantować, że dane osobowe, które są przesyłane przez Internet są całkowicie bezpieczna. Udostępnianie danych osobowych przez Internet odbywa się na własne ryzyko.

Oprócz wymienionych powyżej przypadków Bimart Marek Biczak zastrzega sobie prawo, przekazania danych, na wniosek właściwych organów prawa. Może to nastąpić na skutek prowadzenia postępowań sądowych lub obrony własnych praw lub interesów, praw i interesów innych użytkowników lub osób trzecich.

Bezpieczeństwo Twoich danych

Bimart Marek Biczak podejmie stosowne środki techniczne i organizacyjne, aby zapobiec utracie, niewłaściwym wykorzystaniu lub zmiany informacji Twoich danych.

Dane personalne gromadzone przez Bimart Marek Biczak przechowywane są na bezpiecznym serwerze.

Jeżeli jesteś zarejestrowanym użytkownikiem, jesteś odpowiedzialny za utrzymanie loginu i hasła w tajemnicy. Bez względnie należy uniemożliwić dostęp do loginu i hasła osobą postronnym.

Dane transakcji zabezpieczone są przez odpowiedniego operatora płatności. Każdy z operatorów udostępnia własna politykę prywatności oraz dokumenty dotyczące przebiegu transakcji.

Zmiana polityki prywatności

Bimart Marek Biczak zastrzega sobie prawo do zmiany w części lub w całości tego dokumentu. Zmiany tej wejdą w życie po opublikowaniu nowej wersji na tej stronie.

Sprawdzaj co jakiś czas tą stronę aby być na bieżąco z wprowadzanymi zmianami.

Inne strony

Na stronie znajdują się odnośniki do innych stron. Bimart Marek Biczak nie ponosi odpowiedzialności za politykę prywatności innych stron. Proszę sprawdź politykę prywatności danej strony.

Kontakt z Bimart Marek Biczak

Jeżeli masz jakieś pytanie odnośnie polityki prywatności, swoich danych, lub innych kwestii skorzystaj z poniższych form kontaktu:

przez formularz kontaktowy .pl/kontakt;

lub adres e-mail